Cemo Etliekmek & Restaurant

FİRMA PROFİLİ

Cemo Restaurant 1984 yılından itibaren kaliteli lezzet anlayışından ödün vermeden, güleryüzlü personeliyle, temiz ve nezih üç restaurantı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Cemo Restaurant üstün hizmet anlayışıyla "Çeyrek Asırlık" lezzet kalitesi ve tecrübesiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Cemo Nalçacı, Cemo Selçuklu ve Cemo Meram olmak üzere üç restaurantımızla hizmet vermekte olan Cemo "Konya'da Etliekmek Cemo'da yenir" sloganı ile hem Konya mutfağının hemde ülkemizin diğer lezzetli yemekleri ile damak zevkinize hitap etmeye devam edecektir.

Uzun yılların tecrübeleri neticesinde, dekorasyondan menüye, konseptten lezzete, dünya standartları ve kaliteleriyle yarışacak bir mekan ortaya çıkmıştır. Siz değerli müşterilerimizle bir "Çeyrek Asır" daha geçirmek dileği ile.....

DÖNÜM NOKTALARI

1984

Bu tarihte Cemo Etliekmek Konya Nalçacı'da 4 kişilik bir ekip ile kuruldu.

1991

Restaurant kültürüne ve markalaşmaya yönelik ilk adımlarını bu tarihte attık. Cemo markasının resmi tescil işlemlerini gerçekleştirdik.

1994

Çalışan sayımızı 15 kişiye çıkardık kuruluşumuzun ardından geçen 10 yıllık süre içerisinde Cemo markası Konya'da bilinen bir marka haline geldi.

2005

Konya Meram'da bulunan ikinci şubemizi açtık, ikinci şubemiz ile birlikte çalışan sayımızı iki katına çıkardık.

2008

Cemo markası bu yılda düğün salonu sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Cemo Düğün Salonunun açılışı gerçekleşti.

2010

Markamız bu yıllarda çalışan sayısını arttırarak 50 kişiye ulaştırdı.

2011

Cemo Selçuklu Şubesinin açılışı gerçekleşti, kapalı 500 m2 açık 1000 m2 ile Anadolunun en büyük alana sahip restaurantları arasında yer aldı.

2012

Cemo restaurantları için et tedariğini kendi bünyesinde çözme kararı aldı. Sadece kendi restaurantları için üretim yapacak Cemo Et Entegre tesisini kurdu.

2016

Markamız bu yıla kadar ulusal anlamda bir çok ödüle layık görüldü. Yılın en iyi iftar mekanı, yılın en iyi çorbası, yılın lezzet markası ödülü aldığımız ödüllerden sadece bir kaçı

2017

Şirket sahiplerinden ve Konya Lokantacılar Odası Başkanı Ali Osman Karamercan öncülüğünde Konya etliekmeğinin coğrafi işaret tescil belgesi alındı.

2022

Daha fazla misafirimizi ağırlamak için Meram’da, 1100 M2’lik bir şube daha açtık. Meram şubemizin tasarımı için çok fazla mesai harcadık. Konseptimiz değişti ama lezzetimiz ilk günkü gibi. Konya’ya gastronomi turizmi için bir değer daha kazandırdık.

HEDEF VE DEĞERLER

En yüksek ahlaki değerlere bağlı olarak çalışmamızdır. Farklılıkları kınamamamızı, aksine farklılıklara değer vererek, çalışanlarımız ve her firmanın kendine has kural ve özelliklerini kabul, takdir etmemizi sağlar. Her zaman haklı olmadığımızın, gerektiğinde yardım alıp, yapıcı eleştirilere açık olduğumunuz göstergesidir. İnsanların riske girmekten çekinmedikleri, inandıkları değerler ve görüşleri özgürce savunup, paylaşabildikleri bir çalışma ortamı oluşturarak, çalışanlarımız ve müşterilerimizle karşılıklı güven duygusuyla ilerlememizi sağlar. Çalışanlarımıza ve müşterilerimiz olan güvenimizdir. Onları yapabileceklerinin daime en iyisini yapmaları konusunda yüreklendirmemizi sağlar.

BASINDA CEMO

Cemo markası geride bıraktığı 38 yıl boyunca yerel ve ulusal basında yapmış olduğu işin kalitesi ile sürekli gündem haline geldi. Markamızla alakalı haberleri ve makalelere aşağıdan ulaşabilirsiniz

LOGO

Cemo Restaurant logosunun png transparan ve pdf vectorel olarak aşağıda yer alan linklerden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.